Ginčų sprendimas

  • Teisminiai ginčai
  • Arbitražas
  • Tarpininkavimas ir alternatyvūs ginčų sprendimo būdai

Hansa Law Offices komandos stiprybė – ginčų sprendimas. Mes sugebame pritaikyti efektyvius ginčų sprendimų būdus ir apsaugoti klientų interesus visose Baltijos šalyse. Hansa Law Offices užtikrina kvalifikuotą atstovavimą visose teisminėse instancijose bei arbitraže. Mūsų komanda laimi sudėtingas bylas teisminėse instancijose, tokiu būdu stiprindami savo reputaciją, įgytą per daugelį metų dirbant ginčų sprendimo srityje.

Hansa Law Offices komanda atstovauja privačius ir verslo klientus visuose ginčuose susijusiuose su finansų ir kredito institucijomis, taip pat ginčuose susijusiuose su sandorių galiojimu, įmonių, darbo, mokesčių, transporto, šeimos ir kitose teisės šakose. Sprendimų vykdymas taip pat yra teisės sritis, kurioje Hansa Law Offices komanda teikia profesionalią ir kvalifikuotą pagalbą.

Hansa Law Offices komanda esant poreikiui konsultuoja klientus alternatyviais ginčų sprendimo būdais ir padeda rasti kompromisą ikiteisminėje ginčų sprendimų stadijoje.


Plačiai pripažinta tarptautinių teisės žinynų serija „The Legal 500“ leidžiama „Legalease“ Londone jau daugiau nei 20 metų ir pateikianti išsamiausią nepriklausomų vertintojų paslaugų apžvalgą apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei 100 valstybių pripažįsta Hansa Law Offices komandas Lietuvoje ir Estijoje pirmaujančiais teisės konsultantais Ginčų sprendimo srityje.