Apie mus

Hansa Law Offices komandos kasdieninė veikla yra pagrįsta ilgamete patirtimi, įgyta konsultuojant finansų institucijas bei finansų rinkų priežiūros institucijas, taip pat Baltijos ir Šiaurės šalių verslo ir privačius klientus. Atstovaudami klientų interesus ne tik prisitaikome prie naujų verslo sąlygų, bet ir siekiame išlaikyti tradicines vertybes.

Hansa Law Offices komanda specializuojasi ginčų sprendimo, bankų ir finansavimo, įmonių bei transporto teisės srityse. Mes nuolat domimės Klientų verslo aplinka ir operatyviai siūlome individualius sprendimus. Hansa Law Offices komanda laikosi aukščiausių etinių standartų bei užtikrina konsultacijų privatumą ir konfidencialumą. Teisės aktus mes ne tik taikome praktikoje, bet ir dalyvaujame rengiant jų projektus.

Hansa Law Offices komanda, turinti biurus Baltijos šalių regione, garantuoja efektyvų bendradarbiavimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, todėl klientai, naudodamiesi Hansa Law Offices komandos paslaugomis, įgyja pranašumą oponentų atžvilgiu.


Plačiai pripažinta tarptautinių teisės žinynų serija „The Legal 500“, leidžiama „Legalease“ Londone jau daugiau nei 20 metų ir pateikianti išsamiausią nepriklausomų vertintojų paslaugų apžvalgą apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei 100 valstybių, rekomenduoja Hansa Law Offices komandą Lietuvoje Bankų ir finansavimo srityje bei pripažįsta pirmaujančiais teisės patarėjais Ginčų sprendimo srityje, o Hansa Law Offices komandą Estijoje pripažįsta pirmaujančiais teisės konsultantais Mokesčių teisės ir Ginčų sprendimų srityse.