Bankai ir finansai

  • Bankai ir finansavimas
  • Kredito įsipareigojimų refinansavimas ir restruktūrizavimas
  • Lizingas ir faktoringas
  • Draudimas

Hansa Law Offices komanda atstovauja verslo bei privatiems klientams ir teikia konsultacijas bankų ir finansavimo klausimais. Ilgalaikės patirties įgijimas dirbant finansų institucijose bei jas konsultuojant įvairiais finansų institucijų veiklos klausimais, įskaitant kreditavimo ir kitų finansinių paslaugų teikimu, nemokumo rizikos prevencija, kredito įsipareigojimų refinansavimo bei restruktūrizavimo, taip pat lizingo ir faktoringo finansavimu užtikrina teikiamų paslaugų profesionalumą.
Hansa Law Offices komanda įrodė savo kompetenciją nuolatos atstovaudama ir konsultuodama didžiausias Šiaurės ir Baltijos regiono finansų institucijas ir investicijas valdančias įmones bei gindama jų interesus. Hansa Law Offices komanda ilgalaikės patirties sukaupė konsultuodama beveik visus vietinio ir tarptautinio kapitalo komercinius bankus veikiančius Lietuvoje, taip pat kitas finansų institucijas, įskaitant ir kredito unijas.


Plačiai pripažinta tarptautinių teisės žinynų serija „The Legal 500“ leidžiama „Legalease“ Londone jau daugiau nei 20 metų ir pateikianti išsamiausią nepriklausomų vertintojų paslaugų apžvalgą apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei 100 valstybių rekomenduoja Hansa Law Offices komandą Lietuvoje Bankų ir finansavimo srityje.