Nekilnojamasis turtas ir statybos teisė

 
Nekilnojamasis turtas ir statybos teisė
 
Nekilnojamojo turto pirkimas/pardavimas
 
Nekilnojamojo turto valdymas
 
Statybos teisė
 
Sutarčių parengimas
 
Žemės sklypo ribų nustatymas
 
Atstovavimas derybose
 
Atstovavimas ginčuose
 
 
Hansa Law Offices komanda nuolatos atstovauja nekilnojamojo turto vystytojus, statybos bendroves ir kitus nekilnojamojo turto rinkos dalyvius.

Hansa Law Offices komanda klientams teikia visas konsultacijas vykdant teritorijų planavimą, keičiant žemės paskirtį bei planuojant nekilnojamojo turto projektus. Klausimai, iškylantys perkant ir/ar parduodant nekilnojamąjį turtą (butą, žemę, statinius, inžinerinius tinklus), nustatant žemės sklypo ribas, statant statinius (tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties), formuojant žemės sklypus – tai Hansa Law Offices komandos kompetencija.

Mes deriname infrastruktūros naudojimo ir plėtros klausimus su valdžios institucijomis, taip pat konsultuojame apie galiojančius nekilnojamojo turto suvaržymus ir jo vystymo galimybes.

Hansa Law Offices komanda konsultuoja nekilnojamojo turto savininkus (nuomininkus) visais nekilnojamojo turto valdymo klausimais, atstovaujame klientams derybose dėl sutarčių sudarymo ir/ar nutraukimo, konsultuojame statybų valdymo klausimais.

Ginčai iš statybos santykių - neatsiejama statybos proceso dalis. Hansa Law Offices komanda konsultuoja rengiant sutartis, dalyvaujant konkursuose ir aukcionuose, parduodant ar įkeičiant turtą, o iškilus ginčams – atstovauja klientų interesus teisme.